fbpx

KKK

Kuidas pääseb majja ja korterisse?

Meil on külaliskortereid kolmes erinevas majas. Kõigis majades on nutikas ligipääsusüsteem – ustest saab sisse digitaalse personaalse uksekoodiga. Saadame peale tellimuse kinnitust teile sõnumiga ja e-mailile koodi, mis aktiveerub saabumise päeval kl 14.00 ning deaktiveerub lahkumise päeval kl 12.00. Uksekoodiga pääseb sisse välisuksest, koridori uksest, korteri uksest. Maja tähise (B, C või D) ja korteri numbri saad Sa koos digitaalse koodiga. Lisaks pääseb koodiga ligi maja esimesel korrusel olevale ühisele pesumasinaruumile.

Kas pesumasinaruumi kasutus on tasuline?

Ei. Pesumasinaruumi kasutus on maja elanikele tasuta. Pääsed ruumile ligi sama uksekoodiga, millega pääsed korterisse. Pesumasinaruumi kasutus on vastavalt vabade masinate olemasolule. Palume kasutada ruume mõistlikult ja teisi külastajaid arvestavalt – ära jäta pesu pikalt masinasse vedelema. Pesumasinaruum ei ole mõeldud ka muude isiklike asjade ladustamiseks.

Pesumasina ruumi kasutamiseks peab pesuvahend endal olemas olema.

Kuhu ma parkida saan?

Parkimiseks on meil majade ümber parkimiskohad. Parkimiskohad ei ole personaalsed ja ette broneeritavad – kohad on saadaval elavas järjekorras ja vabade kohtade olemasolul. Parkimisala on alates 15.04.2021 tasuline ning parkla operaatoriks on Parkla24.

Kas korteris on WiFi?

Just. Majades on olemas WiFi ühendus.

Kas lemmikloomad on lubatud?

Ainult kokkuleppel meiega – anna teada, kui soovid oma lemmiku kaasa võtta ja leiame lahenduse. Arvesta, et lemmiku kaasa toomisega kaasneb lisatasu.

Kui ma millestki aru ei saa, siis kellelt küsida?

Tööpäeviti on sulle abiks meie klienditugi e-mailil info@krati.ee ning telefonis 58528599. Nädalavahetustel ja õhtustel aegadel on avariiolukordadeks kontaktid majade sissepääsualal.